Dekorasyon Bul

Erkek Bebek Odaları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Anneler ve babalar çocukları olacaklarını ilk öğrendiği andan itibaren bambaşka bir psikolojiye bürünerek, harıl harıl çalışmalara koyulurlar. Çocuklarının doğacağı güne kadar eksiğiyle fazlasıyla pek çok hazırlık yaparak, ona bir karşılama bandosu hazırlarlar adeta. Günümüzde bebek odası olarak ayrılan kısımda olağan üstü bir hal ilan edilerek heyecanla hazırlıklar yapılır.

Hepimizin de yakından bildiği gibi bebeklerin cinsiyetine göre muhtelif renk ve kıyafetler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kullanacağı eşyalar, oyuncaklar ve daha pek çok şey cinsiyetine uygun renkte ve türde olmak zorundadır. Kız bebek odaları daha renkli olurken, erkek bebek odaları daha sade ve mat renklerde tasarlanmaktadır. Erkek bebek odaları başta mavi ve tonları olmak üzere daha çok  yeşil, beyaz gibi renklerden dekore edilmektedir. Odadaki tüm eşyalarda, oyuncaklarda hatta kıyafetlerde en çok kullanılan renklerin başında bu tonlar gelmektedir. Sade ve erkeksi bir görünüm veren bu renklerin yanı sıra odayı ferahlatması ve çocuğa enerji vermesi açısından da gayet kullanışlı olacaktır.

erkek bebek odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek bebek odaları için son günlerde moda haline gelen dekorasyonlardan birisi de bebeğinizin isminin pop art sanatında tasarlanmış harflerle duvara yazılmasıdır. Son günlerde gittikçe popüler olmaya başlayan bu tasarımlarla erkek bebek odaları bambaşka bir görünüme kavuşmaktadır.

Kızlara nazaran erkek bebek odaları biraz daha kolay dekore edilebilmektedir. Bu yüzden şöyle ufak bir araştırma yaparak en uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Bizim bir araya getirdiğimiz erkek bebek odası modellerine bakmanızda da fayda var. İşte o modeller:

erkek bebek odaları

erkek bebek odaları modelleri

erkek bebek odası

erkek bebek odası modelleri

erkek bebek odaları takımları

örnek erkek bebek odası

erkek bebek odası

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Çocuk Odaları Erkek Bebek Odaları
IP Stresser