Dekorasyon Bul

Birbirinden Şık Banyolar 2017

Sponsorlu Bağlantılar
 

Birbirinden şık banyolar 2017

Banyonuzu yenilemeyi ya da dekorasyonda değişiklik yapmak planlıyorsanız, 2017'nin banyo dekorasyon trendlerinden yardım alabilirsiniz.

İşe banyo fayanslarını değiştirerek başlayın. Lüks malzemelerden klasiklere bu yılın fayans modası; ev gibi kişisel kullanım alanlarında bile kişiselleştirilmiş tasarım talebinin arttığını gösteriyor. Banyonuzda bir revizyon planlıyorsanız, banyo duvarlarında çarpıcı, sanatsal fayanslar tercih edebilirsiniz. İspanya, Fas ve Portekiz gibi eski Akdeniz ülkelerinden esinlenen klasik fayanslar, eski banyo stilini tamamlar. Elle boyanmış fayansların cazibesi, modern banyo dekorasyonu için trend ve lüks bir seçim olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

banyo dekorasyonu

Bu yıl, banyonuzda farklı materyalleri karıştırmayı deneyin. Parlak, modern fayansları, ahşap banyo dolabı ile birlikte kullanabilirsiniz. Keskin tasarımlı bir banyo tezgahını, yuvarlak, yumuşak uçlu bir ayna ile tamamlayabilirsiniz. Çeşitli malzemeleri bir arada kullanmak, yeni ama kesinlikle trend bir seçim. Banyoda nötr bir görünüm yaratmak için; büyük mermer küveti, doğal karolar ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu ikiliyi örgü bir sepet ile tamamlamak, banyo dekorasyonunu nötr yapmak için harika bir yeni yoldur.

Banyo dekorasyonunda, son yıllarda öne çıkan ve kesinlikle çok hoşumuza giden bir trend daha var; doğal, taş duvarlar. Banyoya modern ve lüks bir görünüm kazandıran taş duvarlar, klasik fayansların tahtına çoktan oturdu bile. 2017 banyo dekorasyonunda tercih edebileceğiniz bir diğer trend de, arabesk detaylar. 80'lerde kullanılan bir aynayı, klasik desenli bir banyo duvar kağıdı ile tamamlayabilir, banyo tezgahında tamamlayıcı olarak; yine nostaljik, pirinç bir musluk tercih edebilirsiniz. 

Şimdi, dilerseniz birbirinden şık banyoların 2017 modellerine göz atalım.

şık banyolar

birbirinden şık banyolar 2017

şık banyolar 2017

şık banyo dekorasyonu

birbirinden lüks şık banyolar

banyo

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Birbirinden Şık Banyolar 2017
IP Stresser