Dekorasyon Bul

Altın Rengi Fayans Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Zenginliğin, kalitenin, ihtişamın göstergesi denildiğinde hemen aklımıza değerli madenler gelmekte değil mi? Bu en eski uygarlıklardan günümüze hep aynıdır. Peki evimizde bu kaliteyi, gösterişi, ihtişamı nasıl sağlayabiliriz Bu yazımızda banyolarımıza zenginliği taşımak için sizlere altın rengi fayans modellerinden bahsedeceğiz. Avangart ve klasik çizgiler ile müthiş bir uyum içerisinde olan altın rengi, banyolarınızda da bu çizgilerin dışına çıkmadan mükemmel bir birliktelik kurmanıza olanak verecek.

altın sarısı fayans

Banyolar için klasik fayanslardan, dekorasyonlardan sıkıldıysanız altın rengi fayans modellerini banyonuz için düşünebilirsiniz. Evinizin genel tarzına da uygunsa avangart ve klasik çizgilerden çıkmayarak bir dekor yapmak yerinde olacaktır. Hem açık renkler hem de koyu renkler ile şıklığını adeta koruyan bu renk, banyonuz için tam anlamıyla saray banyosu kıvamında olacaktır. Bu kaliteyi ve gösterişi arıyorsanız altın rengi fayanslardan şaşmamalısınız. Demin de bahsettiğimiz gibi koyu renklerle ya da açık renklerle rahatlıkla uygulayabilirsiniz ama temizliğin ve ferahlığın da banyonuzda yer bulması için açık renkler ile altın rengi fayans birleşimi daha uygun, bize göre. Aşağıdaki örnek modellerden yola çıkarak bu kanıya siz de varacağınızdan eminiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Altın rengi fayanslar ile tüm banyonuzu kaplatmaya gerek yok. Detaylarda, desenlerde, geçişlerde altın rengi fayans modellerine yer verilebilir. Diğer kalan alanlar açık ya da koyu renk ile kaplanabilir. Bir diğer önerimiz de minimal seviyede yer verdiğiniz altın rengi fayanslara ek olarak lavabo ve diğer aksesuarlarda bu altın rengini kullanmanız olacaktır. Bu da hoş bir birliktelik kurmaktadır. 

altın rengi fayans

altın rengi fayanslar

altın rengi fayans modelleri

altın rengi fayans

altın rengi fayans modelleri

altın sarısı rengi fayans

banyolara altın rengi fayans

altın sarısı banyo fayans

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Banyo Dekorasyonu Altın Rengi Fayans Modelleri
IP Stresser