Dekorasyon Bul

İstikbal Mini Bahçe Mobilyaları ile Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
 

Yaz aylarının, yaz gecelerinin o sımsıcak hali, cıvıltısı daha şimdiden gün yüzüne çıkmaya başladı. Nisan ayında olmamıza rağmen yazın o cıvıltısını içimizde hisseder olduk. Balkon, bahçe, teras keyifleri de aynı şekilde daha şimdiden gün yüzüne çıktı. Peki ya siz? Bu keyfi yaşamaya başladınız mı? Eğer başlamayı düşünüyorsanız, bahçe mobilyalarınız hazır mı? Dostlarla sımsıcak muhabbetlerin geçeceği, aile keyiflerinin yapılacağı bahçelerde konforlu ve kaliteli bahçe mobilyalarına ihtiyaç var. İstikbal mini bahçe mobilyaları, tam da aradığınız konforu ve kaliteyi sunuyor. Hem küçük ebatlı İstikbal mini bahçe mobilyaları, küçük bahçe ve teraslar için çok uygun. Bahçe mobilyası arıyorsanız, İstikbal bahçe mobilyaları modellerine göz atmadan karar vermeyin diyoruz.

istikbal mini bahçe mobilyaları

Tanıtacağımız İstikbal mini bahçe mobilyaları arasından ilk ürün Aqua isimli bu mini takımdır. Kahverengi ile doğaya hitap eden bir ürün. Ürün fiyatı 1200 TL'dir.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal bahçe mobilyaları

Solar mini takım da İstikbal bahçe mobilyaları arasında yer bulan özel tasarıma sahip bir üründür. 1280 TL civarında satış fiyatına sahiptir.

istikbal mini bahçe mobilyaları ile fiyatları

Beyaz, yazın en çok tercih edilen renklerden. Yaza hitap eden bir renk, bana sorarsanız. Bahçenizde, terasınızda böyle bir rengin hakim olmasını istiyorsanız Aqua beyaz mini takım seçeneğinden yana tercih yapmalısınız. Ürün fiyatını kesinlikle merak ediyor olmalısınız. 1200 TL ürün fiyatıdır.

istikbal bahçe mobilyası modelleri

Diğerlerine göre farklı tasarımı, rahat minderleri ile yazı size doya doya yaşatacak bir takım görüyorsunuz. Lizbon mini takım da İstikbal bahçe mobilyaları arasında yer bulan bir üründür. 2300 TL civarında bir satış fiyatına sahiptir, Lizbon.

mini bahçe mobilyaları

Yazın o eşsiz tadını çıkartmak için bahçe mobilyası olarak Miami mini takımı seçebilirsiniz.  Keyifli sohbetlere ön ayak olacak bu takımın fiyatı 2500 TL civarında seyretmektedir.

istikbal mini bahçe mobilyaları

Mini bahçe mobilyaları arasında dikkat çeken bir ürün görüyoruz. Flowers isimli bu mini takım 1500 TL civarında satış fiyatına sahip.

istikbal bahçe mobilyaları

Yukarıdaki takım da Flowers mini takımıdır. Yalnızca rengi siyahtır. Eğer koyu bir renk seçimi yapmak istiyorsanız Flowers siyah mini takımı satın alabilirsiniz.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Bahçe Dekorasyonu İstikbal Mini Bahçe Mobilyaları ile Fiyatları