Dekorasyon Bul

Rustik Perde Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

2016 yılının öne çıkan perde modelleri arasında yer alan rustik perde modelleri; salondan yatak odasına, çalışma odasından oturma odasına kadar yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor. Özel taşıyıcı boru aparatları ve özel ayakları ile monte edilerek kullanılan bu perdeler, modern evlerde sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen ve yerini başka modellere bırakan rustik perdeler, geçtiğimiz birkaç yıldan bu yana dekorasyon dünyasında kendini yeniden göstermeye başladı.

rustik perde

Geniş bir kullanım alanına sahip olan ve evin hemen her alanında kullanabileceğiniz bu perdeler, pratik oluşu, havalı görünüşü ve rahat kullanımı ile tercih ediliyor. Yeni sezonun perde trendleri ve öne çıkan modellerine baktığımızda da rustik perde modellerinin ön planda olduğunu görüyoruz. Brillant, Taç gibi markalar başta olmak üzere, yerli yabancı birçok tekstil markasının yeni ürünleri arasında bu modeller öne çıkıyor. Modern tasarımları ile ön plana çıksa da, klasik modellerde de vazgeçilmez oluyor. Özellikle klasik bir ev dekorasyonunuz varsa ve etkiyi arttırmak istiyorsanız, salon dekorasyonunuzda perde seçiminde tercihinizi rustik perdelerden yana kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Özel taşıyıcı aparatlar ile tavana ya da duvara özel olarak monte edilen bu perdelerde kumaş perde, metal ya da ahşap halkalar aracılığı ile hareket ettirilir. Böylece hem rahat hem de pratik bir kullanım oluşur. Yalnızca salon dekorasyonunda değil, evin diğer alanlarında da bu perdeleri tercih edebilirsiniz. Rustik perde modelleri özellikle yatak odaları ve klasik tarzda çalışma odaları için de birçok farklı model ve tasarım seçeneği sunuyor.

rustik perde modelleri

rustik perde modelleri

rustik perdeler

rustik tarz perde modelleri

rustik tarz oturma odası perdesi

rustik perde örnekleri

rustik perde

kırmızı rustik perde modeli

çiçekli rustik perde

turkuaz rustik perde

rustik perde modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Aksesuarlar Rustik Perde Modelleri