Dekorasyon Bul

Kapı Süsü Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Kapı Süsü Modelleri

Evinizin dış kapısında ailenizi ve misafirlerinizi karşılayacak birbirinden güzel kapı süsü modelleri arasında birçok farklı tasarım yer alıyor. Hayvan motifli süsler, saçaklı süsler, ahşap süsler, püsküllü süsler ve daha birçok süsleri IKEA mağazasında uygun fiyata bulabilirsiniz. Ayrıca Mudo ve Tepe Home gibi dekorasyon mağazalarında da bu tarz ürünlerde zengin bir model ve tasarım seçeneği sunuluyor.

Evinizin iç dekorasyonu kadar kapı dekorasyonu da önemlidir. Evinize gelen misafirlerinizi karşılayacak şık bir dış kapı ve kapı önü ürünleri ile daha modern bir giriş yaratabilirsiniz. Kapı önü paspası, yapay çiçekler ve eğlenceli ve dekoratif kapı süsü modelleri ile kapılarınızı süsleyebilirsiniz. Hazır olarak satın alabileceğiniz modellerin yanı sıra, evde kendiniz de kapı süsleri yapabilirsiniz. Yapay çiçekler satın alarak, halka şeklindeki bir ahşabın üzerine yapıştırıp hasır ip ile bağladıktan sonra kapınızın tokmak kısmına asabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

kapı süsü

Dış kapının yanı sıra, oda kapılarında da kapı süsleri karşımıza çıkıyor. Özellikle yeni doğan bebeklerin kapısına asılan “hoş geldin bebeğim” tarzında süsler ile bebeğinizin odasının kapısını süsleyebilirsiniz. Buna ek olarak mutfaklar ve banyolarda da farklı tarzda süsler karşımıza çıkıyor. Modern, vintage ya da klasik tarzda kapı süsü modelleri ile odanın kapısının tasarımına yeni bir tarz kazandırın. Fiyatları 15 TL’den başlayan bu ürünlerde fiyatlar, modele, tasarıma ve kalitesine göre değişiklik gösteriyor.

kırmızı kalpli kapı süsü

modern kapı süsü modelleri

kapı süsleri

çiçekli kapı süsü modelleri

bebek odası kapı süsü

kendin yap kapı süsü

renkli kapı süsü modelleri

kapı süsü modelleri

kapı süsü fiyatları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Aksesuarlar Kapı Süsü Modelleri