Dekorasyon Bul

Boy Aynası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Biz bayanlar için ayna, vazgeçilmez aksesuarlarımızdan biridir. Öyle ki gün içinde çantamızdan bile aynaları eksik etmeyiz. Ancak iş, sabahları evden çıkarken kıyafet seçme konusuna gelince, odamızda yer alan bir boy aynası bizim kurtarıcımız olabilir. Hatta ben, her bayanın odasında mutlaka boy aynası bulunması gerektiği görüşündeyim. Bu sayede, kombinlerinizin üzerine yakışıp yakışmadığını görmek de çok daha kolay olacak. Ayrıca boy aynası, mekanın da daha geniş görünmesini sağlayacak. Boy aynası deyince aklınıza klasik çerçeveli, düz modeller geliyorsa, yanılıyorsunuz. Son dönemde çok daha farklı desenler, detaylarla tasarlanmış boy aynası modelleri yer alıyor.

Dilerseniz duvara monteli tercih edebileceğiniz boy aynalarını, sürgülü ve ayaklı olan modellerden de tercih edebilirsiniz. Ancak yer konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, duvara monteli boy aynası modelleri sizin için daha doğru bir seçim olacaktır. Tüm bu işlevlerinin yanında ayrıca dekoratif ve şık bir görünüm de kazandıran bu aynalar, mekanın daha geniş ve daha ferah görünmesine de yardımcı olacak. Boy aynalarını yalnızca yatak odanızda değil, evin giriş bölümü olan antrelerde de bulundurmayı ihmal etmeyin. Eve girip çıkarken nasıl göründüğünüze bakmanız da bu sayede daha kolay olacak. Ayrıca misafirleriniz geldiğinde, onlara daha kapıdan girer girmez ferah bir evle karşılamak istiyorsanız, antrede mutlaka boy aynası bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

boy aynası

Sponsorlu Bağlantılar

Boy aynası modelleri sade ve klasik modeller olabileceği gibi, desenli ve gösterişli modelleri de tercih edebilirsiniz. Fiyatları ürünün ebatına ya da kullanılan çerçeve ve malzemesine göre değişiklik gösteren boy aynası modelleri, antrelerin dışında banyolarda da sıkça kullanılıyor. Banyonuzda saçınızı toplarken minik bir aynaya bakmakla çabalıyorsanız, o zaman sizin de banyoda bir boy aynasına ihtiyacınız olacak. İkea ya da Koçtaş gibi yapı marketlerinde, uygun fiyata boy aynası modelleri bulmanız mümkün.

boy aynası modelleri

boy aynaları

modern boy aynası modelleri

klasik boy aynası modelleri

dolaplı boy aynası modelleri

oval boy aynası

boy aynası tasarımı

modern boy aynaları

boy aynası tasarımları

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Aksesuarlar Boy Aynası Modelleri